Jak poslat SMS přes Skype
Další možností, jak poslat SMS je využití programu Skype. Ten tak umožňuje nejen volání zdarma, ale i psaní textových zpráv na mobilní telefony. Abychom ale mohli sms poslat musíme mít dobitý Skype kredit. Jak tedy poslat SMS zprávu ze Skypu? Abychom mohli posílat esemes přímo ze Skypu, musíme být na něm nejdříve zaregistrovaní. Pokud už na Skypu svůj účet máme, tak se přihlásíme a vybereme si z našeho seznamu kontaktů, komu chceme SMS poslat. Vybrat si můžeme nejen z lidí, které máme v přátelích na Skypu, ale pokud jej máme propojený s Facebookem, tak i z lidí, které máme v přátelích na FB. Klikneme tedy na vybraný kontakt a dole pod chatovacím oknem zvolíme možnost poslat zprávu přes Skype. Pokud ještě u kontaktu nemáme uložené telefonní číslo, tak jej zapíšeme a případně si dobijeme Skype kredit. Pak už nám nic nebrání v tom, abychom SMS zprávu poslali přímo ze Skypu.

Telefonní seznam vám najde jakékoliv číslo. Odměna za dobití pro všechny.

Jak poslat SMS přes ICQ

SMS zprávu můžeme také poslat přes známý komunikační program ICQ. ICQ bylo hodně oblíbené ještě před několika lety, ale dnes už ho používá jen hodně málo lidí – většina lidí, kteří si dříve psali přes ICQ dnes využívá Facebook chat, případně Skype, který nabízí více možností a funkcí. Jak tedy postupovat, abychom mohli poslat SMS přes ICQ? Přihlásíme se na svůj účet na ICQ a v okně se seznamem kontaktů klikneme na záložku SMS. Pak zadáme jméno ze seznamu kontaktů, kterému chceme SMS poslat nebo zadáme jakékoli telefonní číslo – přes ICQ můžeme poslat SMS zdarma i lidem, kteří ho nepoužívají. Pak už jen napíšeme zprávu do textového políčka a a klikneme na tlačítko Odeslat. Možnost posílat další bezplatné esemesky můžeme na ICQ získat za každou odpověď, která nám na ICQ přijde.

SMS zdarma na všechny české operátory. SMS brána pro posílání SMS zdarma do všech sítí.Jak poslat SMS na dobrou noc

Mezi esemesky, které udělají největší radost patří SMS na dobrou noc. Když chceme někomu poslat SMS na dobrou noc a nenapadá nás vhodný text nebo se chceme inspirovat, můžeme využít některou z mnoha internetových stránek, které se na SMS na dobrou noc specializují. Najdeme na nich velké množství esemesek, které můžeme poslat někomu, koho máme rádi. Které weby se SMS na dobrou noc patří k těm nejzajímavějším? Více než 1500 esemesek které se hodí na dobrou noc najdeme na stránkách http://www.sms-na-dobrou-noc.cz/. SMS jsou rozděleny do několika samostatných kategorií podle toho, pro koho jsou určené, takže si můžeme vybrat např. esemesky pro kluka, pro holku, pro kamaráda, pro kamarádku nebo i zamilované SMS. Výhodou je i to, že u každé esemesky na dobrou noc vidíme i z kolika SMS se zpráva skládá. Navíc se můžeme u všech SMS jedním kliknutím dostat do SMS brány, kde už nám stačí jen doplnit číslo příjemce a zprávu mu můžeme rovnou odeslat.

Jak poslat dárcovskou SMS – DMS

Darovat peníze na charitu nebo nějaké veřejně prospěšné společnosti už můžeme i formou esemesky. Speciální dárcovská SMS – DMS stojí 30 Kč a z toho 28,50 jde přímo neziskové organizaci. Ještě nedávno to bylo 27 Kč s tím, že zbylé 3 koruny šly operátorům, nově se tato částka změnila ve prospěch dobročinných projektů. Dárcovskou esemesku můžeme poslat snadno tak, že napíšeme SMS ve tvaru DMS HESLO a pošleme ji na číslo 87 777. Podrobné informace o projektu dárcovských SMS, kompletní seznam všech aktuálních i ukončených projektů, aktuality a další info pak najdeme na stránkách http://www.darcovskasms.cz/.

Jak poslat obrázkovou SMS – MMS

Kromě klasických textových esemes umožňují téměř všechny současné mobilní telefony také posílání multimediálních esemesek – MMS. Kolik jedna MMS stojí a jaký obsah přes ni můžeme poslat? Pokud jde o cenu jedné MMS, tak ta ja různá v závislosti na tom, jakého máme mobilního operátora. Každopádně poslat multimediální MMS je vždy o něco dražší než odeslání klasické textové esemesky. Posílat formou MMS můžeme např. obrázky, fotky, písničky, videoklipy atd. MMS lze poslat nejen z mobilu na mobil, ale také z mobilu do e-mailové schránky.

Poslat SMS zdarma je velice jednoduché.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!